اردوی مشهد مقدس ویژه دانشجویان ورودی ۹۸

ضمن عرض تبریک و خیرمقدم به دانشجویان عزیز ورودی جدید، دانشگاه صنعتی شریف به رسم هرسال برای شما برنامه ویژه‌ای تحت پوشش یک اردوی ۳ روزه به مشهد مقدس تدارک دیده است.

در این سه روز شما ضمن زیارت امام رئوف به شکرانه کسب موفقیت در یک مرحله مهم از زندگی خود، و همچنین همراهی با اساتید، مسئولین دانشگاه و جمعی از هم‌رشته‌ای‌های خود، در برنامه‌های متنوعی شرکت خواهید کرد.

هدف اصلی این اردو، آشنایی شما عزیزان با برخی روندها و مسائل عمده دانشگاه و همچنین پیوند صمیمی میان دوستان و هم ورودی‌های خودتان است. شروع این برنامه عصر روز سه شنبه ۲ مهر ۹۸ که بعد از مراسم افتتاحیه (شریف سلام)، به وسیله قطار رهسپار مشهد مقدس خواهید شد. محل اسکان پسران اردوگاه ثامن الائمه و دختران، اردوگاه مازندران خواهد بود. در انتخاب وسیله رفت و آمد و محل اسکان، حداکثر تلاش دانشگاه برای آرامش و امنیت شما صورت گرفته است.

این اردو زیر نظر دانشگاه صنعتی شریف، ریاست دانشگاه، شورای فرهنگی دانشگاه و معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه مدیریت می‌شود. ستاد اجرایی برنامه متشکل از دانشجویان دغدغه مند و فعال دانشگاه است. در این اردو حدود ۳۰ نفر از استادان و مسئولان دانشکده های مختلف دانشگاه مشارکت می‌کنند که زمان مناسبی طرح یا شنیدن مسائل مختلف درسی و دانشگاهی و همچنین آینده شغلی است.

برای جبران بخشی از هزینه‌های این اردو مبلع ۲۲۰ هزار تومان در زمان  ثبت‌نام از هر فرد دریافت می‌گردد. (شایان ذکر است عزیزانی که تمایل دارند می‌توانند هزینه دیگر دوستان ورودی جدید خود را که از نظر تمکن مالی در مضیقه هستند، تحت عنوان “وقف همراهی” تقبل نمایند)

قوانین و مقررات اردو :

  • همه دانشجویان در طول اردو تحت پوشش بیمه دانشگاه هستند و تمام هزینه‌های اردو بعد از ثبت‌نام به عهده دانشگاه و تیم برگزاری اردو است.
  • رفت و آمد همه افراد، باهم و با قطار است. شرکت در همه برنامه‌های اردو به غیر از زیارت‌هایی که در برنامه به عنوان برنامه اختیاری ذکر شده، الزامی است. همچنین حضور در اردوگاه و همراهی با تیم اردو لازم بوده و به هیچ عنوان افراد شرکت کننده در اردو، اجازه ترک اردو را نخواهند داشت.
  • اردوگاه و قطار، وسایل مورد نیاز شما را دراختیار قرار می‌دهند و لذا به جز وسایل شخصی مثل لباس و مسواک، نیاز به همراه داشتن اقلام دیگر نیست.
  • از آنجا که اطلاعات لازم اولیه برای ورودی‌های جدید و همچنین زمینه‌های آشنایی با مسئولین، اساتید و سایر دانشجویان ورودی در طول اردو فراهم می‌شود، دانشگاه توصیه اکید به شرکت در این برنامه را برای همه دانشجویان ورودی جدید دارد.

در صورت تمایل به شرکت، بر روی دکمه ثبت نام که در انتهای این صفحه قرار داده شده است کلیک نمایید.
لازم به ذکر است با کلیک بر روی دکمه ثبت نام موافقت خود را با شرایط، ضوابط و مقررات اردو را اعلام نموده‌اید.

برای ورود از کد ملی ۱۰ رقمی خودتان به عنوان نام کاربری و کلمه عبور استفاده نمایید. فرم ثبت نام بایستی توسط دانشجو تکمیل شود.

  • ارسال عکس پرسنلی در قسمت “ویرایش اطلاعات”
  • تکمیل اطلاعات والدین در قسمت “ثبت اطلاعات اعضای خانواده”
  • ثبت نام اردو و شرکت در وقف همراهی (در صورت تمایل) در قسمت “داشبورد”