«پیام نوروزی آقای دکتر همت یار »

به نام خدا

سلام بر دانشجویان عزیز

سال ۱۳۹۹ را با اشک‌ها و لبخندهایش، شادمانی‌ها و نگرانی‌هایش، موفقیت‌ها و ناکامی‌هایش و خلاصه همۀ خوبی‌ها و بدی‌هایش پشت سر گذاشتیم و امیدواریم که سال ۱۴۰۰ را با خوشی‌های بیشتر و ناخوشی‌های کمتر در پیش‌رو داشته باشیم.

سال ۱۳۹۹ با فراز و نشیب‌ بسیار به پایان رسید و با لطف همیشگی پروردگار متعال به بندگانش، سال جدیدی آغاز شد و طبیعت فرصت دوباره‌ای یافت برای جوانه‌زدن، شکوفه‌دادن، روییدن و ثمردادن؛ و من و شما فرصتی برای اصلاح مسیر زندگی و تداوم تلاش برای اعتلای خود و دیگران. خداوند را شاکرم که فرصت دوباره‌ای برای خدمتگزاری به جامعۀ دانشگاهی و خصوصاً شما دانشجویان را، که امانت ملت شریف ایران و سرمایه‌های آیندۀ این مرز و بوم هستید، به من عطا کرده است.

بسیار دوستتان دارم و به این دوست‌داشتن خود می‌بالم. برایتان سلامت جسم و جان و توفیق روزافزون در عرصه‌های مختلف علم و دانش را آرزومندم و برای نیل به این آرزو، نه از دعا فروگذارم و نه از تلاش. امیدوارم که در سال جدید با جدیت و همیتی بیش از پیش، تلاش در راه کسب علم و معرفت را ادامه دهید و انگیزۀ خدمت به خلق خدا و ساختن فردای بهتر برای میهن عزیزمان نیروبخش شما عزیزان در این راه دشوار باشد.

خدا یار و یاورتان باشد.

خدمتگزار همیشگی شما

علی‌محمدافشین همّت‌یار

مدیر امور اجتماعی دانشگاه»

کانال تلگرام معاونت فرهنگی - اجتماعی

@FarhangiSharif