تمدید مهلت جشنواره سایه روشن

دانشگاه صنعتی شریف اولین دوره جشنواره آنلاین "سایه روشن" را در شش بخش و با هدف انتقال دغدغه‌های روزهای کرونایی برگزار خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ اولین دوره جشنواره آنلاین سایه روشن با تلاش معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی در شش بخش بازیگری، نویسندگی، موسیقی، پادکست، کاریکاتور و برگزار می‌شود.

🔸 سید مهران قریشی دبیر جشنواره سایه روشن مبنای این جشنواره را انتقال دغدغه‌های روزهای کرونایی عنوان کرد و گفت: هدف بر این است تا فضایی برای شناسایی استعدادهای جدید و توانا ایجاد گردد.

مهلت ارسال آثار این جشنواره تا 10 مرداد تمدید شده است و دانشجویان تمام کشور و کسانی که نهایت ۴ سال از فارغ التحصیلیشان می‌گذرد امکان شرکت در این جشنواره را دارند و می‌توانند آثار خود را در شش بخش مذکور و با محوریت کرونا به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

گفتی است؛ اختتامیه جشنواره سایه روشن در پایان مردادماه سال جاری برگزار خواهد شد و از افراد برتر جشنواره با جوایز ارزنده تقدیر خواهد شد. این جشنواره را جمعی از هنرمندان و کارشناسان برجسته کشور داوری خواهند کرد.

علاقه‎‌‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اینستاگرام جشنواره به آدرس ‏Sayeroshanfestival مراجعه نموده و یا با شماره 09197590596 تماس حاصل نمایند.

کانال تلگرام معاونت فرهنگی - اجتماعی

@FarhangiSharif