شریف همدل

به نام خدا

گفتم هوای میکده غم می‌برد ز دل گفتا خوش آن کسان که دلی شادمان کنند

هر ساله در این روزها حال و هوای دانشگاه متفاوت بود. تفاوتی که روزها و شب‌های با برکت این ماه میهمانی خدا، رمضان‌المبارک رقم می‌زد؛ افطاری‌های دانشکده‌ها و گروه‌های دانشجویی مسبب حال خوبی بودند که این روزها برای‌مان بسیار غریبه شده است. روزهایی که در سالن‌های ساختمان امور تغذیه برعکس این روزها اصلا جای خالی نبود، یک چیز را خیلی خوب یاد گرفتیم، آن هم این که در کنار هم باشیم برای هم.

درست است که این روزها کرونا ما را از کنار هم و از دانشگاه دور نگه داشته است و دیگر آن حال خوب این روزهای هر سال برای‌مان وجود ندارد اما امسال هم خواستیم به صورتی دیگر این حال خوب را بین خودمان برقرار کنیم.

28 گروه دانشجویی دانشگاه در کنار هم تصمیم گرفتیم تا امسال علاوه بر خودمان، حال خوب را به قشر دیگری از هم‌وطنان‌مان هم هدیه دهیم. به همین منظور دور هم جمع شدیم تا امسال با جمع کردن هزینه‌ای که هر ساله برای افطاری‌های خودمان در دانشگاه خرج می‌کردیم، کمی کمک حال قشر نیازمند جامعه باشیم.

قصدمان بر این است تا با همکاری شما و با جمع‌آوری کمک‌هایتان بسته‌های ارزاقی را برای خانواده‌های مناطق محروم استان تهران آماده کنیم و در دهه پایانی ماه مبارک رمضان به دستشان برسانیم.

شناسایی این خانواده‌ها، با توجه به شناختی که پیش از این از برخی مناطق محروم استان داشتیم، انجام می‌شود. در سال‌های اخیر خیریه‌های دانشگاه اطلاعاتی را راجع‌به خانواده‌های نیازمند جمع‌آوری کرده بودند و در این مناطق اقدامات خیرخواهانه‌ای برایشان انجام می‌دادند.

ان‌شاءالله گزارش مرحله به مرحله کارها از جمع‌آوری کمک‌های مادی و معنوی شما عزیزان تا خرید اقلام مورد نیاز، بسته‌بندی و رساندن به دست خانواده‌های نیازمند، تهیه و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شما هم می‌توانید از طریق راه‌های زیر در این کار خیر سهیم باشید:

🔸 درگاه آنلاین:

b2n.ir/sharifhamdel

🔹 شماره کارت:

💳 5041-7210-6043-5931

◀️ به نام خیریه فردای سبز شریف

به امید روزی که دیگر نیازمندی در کشورمان نباشد.

در این روزهای ماه رمضان از شما التماس دعا داریم.

کانال تلگرام معاونت فرهنگی - اجتماعی

@FarhangiSharif